צרו קשר

  ּ

  סדנת מוטיבציה

  בזכות סדנת מוטיבציה, נוכל לבנות מטרות בהצלחה, לסגל חשיבה והתנהגות חיובית – ולהגשים את היעדים שלנו ביעילות. הרי כל אחד ואחת מאתנו שואפים לנהל חיים מספקים, מאושרים ובעלי ערך. לשם כך, עלינו בראש ובראשונה להכיר בערך עצמנו – ולהכיר בכוחות הטמונים בתוכנו. מעבר לכך, חשוב לא פחות לעבד את רגשותינו כמו גם להתמודד עם החסמים השונים לשם הסרת חסמי ההצלחה. מעוניינים גם אתם לרכוש כלים חשובים אלו? מוזמנים לפנות אל אהובה ונה, מרצה ומנחה העוסקת בתחום ההרצאה והמוטיבציה למעלה מעשור. כמו כן, במסגרת התכנים שהיא מעבירה, היא משלבת בין האקדמיה, המחקר והיהדות.

  סדנת מוטיבציה: למקסם את יכולותינו

  החיים הם מסע ובכל שלב בחיינו אנו לומדים רבות על הסביבה שלנו. עם זאת ובמקביל לכך, ככל שאנו מתבגרים כך גם מתעצמת תחושת ביטול הערך העצמי והירידה בביטחון שלנו בעצמנו. הסיבות לכך הן שונות ומגוונות למדי. הרי האתגרים עמם אנו מתמודדים בילדותנו אינם זהים במהותם לקשיים אתם אנו מתמודדים בבגרותנו. בין אם מדובר בריבוי משימות בעבודה, מתחים בחיי הזוגיות או שמא מדובר בכעסים מסוגים אחרים – כדי שנוכל להתמודד עם כל זאת כראוי, חשוב ביותר להשתתף בסדנת מוטיבציה.

  במסגרת סדנא זו, אנו מתוודעים מחדש לעוצמות וליכולות הפנימיות שלנו. כיצד? החל מהגדרתה של מוטיבציה, הבנתה של המוטיבציה הפנימית והחיצונית, המקום בו מחשבה פוגשת מציאות, האמונות המעכבות אותנו מול אלו המפרות ומעצימות אותנו, עיבוד הרגשות והתמודדות נכונה עמם ועד תרגום הקול הפנימי שלנו לשם מקסום יכולותינו – דגשים אלו יסייעו לנו רבות.

  סדנת מוטיבציה – תוכן מעצים ומעשיר

  החיים הם מסע ובכל שלב ושלב בחיינו אנו למדים רבות מהסביבה שלנו – ומיישמים ידע זה על עצמנו. במקביל, כדי להתמודד עם כל אתגר על הצד הטוב ביותר – ולפתח את יכולותינו כראוי, מומלץ ביותר ליצור קשר עם אהובה ונה. בין אם מדובר ב"הילה שלנו – סדנת חוויה מעצימה ומרתקת", "תקשורת חיובית – כוחה של מילה", "קורס הגשמה – יצירת מוטיבציה למצוינות והצלחה" לצד סדנאות וקורסים מרשימים נוספים – מדובר בתוכן מקצועי, מעצים ומעשיר.

  סדנת מוטיבציה

  סדנת ביטחון עצמי מחזיקה ביתרונות רבים. לעיתים קרובות מדי אנו משקיעים בסביבתנו אך מזניחים את האדם החשוב לנו ביותר: אנחנו. החל מאתגרים, חוויות שליליות לאורך השנים וכן הלאה – בהתאם לכך תחושת הביטחון העצמי שלנו הולכת ומתדרדרת. עם זאת, במקום להמשיך עם הקו השלילי ולאפשר לו לשלוט בחיינו, חשוב ביותר להתעניין בהרצאות ובסדנאות שמעבירה אהובה ונה. מומחית זו מחזיקה בניסיון של למעלה מעשור בתחום ההנחיה וההדרכות. כמו כן, במסגרת מפגשים אלו השתתפו בוגרים רבים אשר חוו שינויים, שיפרו את הביטחון העצמי שלהם והגשימו את יעדיהם.

  סדנת ביטחון עצמי: לאהוב את עצמנו ולעמוד על שלנו

  אומרים כי אין חכם כבעל הניסיון. ובהתאם, ככל שחולפות השנים כך אנו צוברים חוויות חדשות – חיוביות ושליליות. עם זאת, התנסויות ואירועים אלו מותירים את חותמם עלינו, לטוב ולרע. וזאת, כאשר במקרים רבים תחושת הביטחון העצמי שלנו הולכת ויורדת. במילים אחרות, ובמקום להתפתח ולצמוח מהקשיים – אנו צונחים לנקודת שפל ואיתה תחושת הערך העצמי שלנו.

  בין אם מדבר בעולם המקצועי או האישי, כדי שנוכל לטפס למעלה ולהכיר בערך שלנו, מומלץ ביותר להתעניין בסדנת ביטחון עצמי. נדגיש כי מחקרים רבים הצביעו על הקשר בין הערכה עצמית גבוהה לבין מימוש הפוטנציאל שלנו, הצלחה, בריאות ואושר. בהתאם, כדי שנוכל גם אנו לחוות תחושה זו, מומלץ ביותר לשנות את האופן בו אנו תופסים את עצמנו, ולהעניק לעצמנו את המתנה החשובה מכל: לשפר את הביטחון העצמי שלנו כמו גם הכבוד שאנו רוכשים לעצמנו. כיצד? על ידי השתתפות בסדנה הרלוונטית.

  במסגרת הסדנה העוסקת בביטחון עצמי, המשתתפים ירכשו כלים בעלי ערך רב; כלים באמצעותם יוכלו לבקש את המגיע להם מסביבתם הקרובה, לאהוב את עצמם ועוד. בהצלחה!

  סדנת ביטחון עצמי – לנהל את חיינו בדיוק ובהצלחה

  החל משליטה ברגשותינו, השלמה עם מי שאנחנו והעלאת הערך העצמי ועד שיפור מערכות היחסים שלנו עם הסביבה, כדי ללמוד לאהוב את עצמנו ולנהל את חיינו בהצלחה יש לפנות אל אהובה ונה.

  סדנת מוטיבציה לשיפור הישגים

  אחת הדרכים היעילות ביותר כיום לשפר את ההישגים שלנו ולדחוף את עצמנו לפעולה היא סדנת מוטיבציה. האדרנלין, האנרגיה, הקהל והמסרים העוצמתיים יכולים לקחת כל אדם מהמקום בו הוא נמצא ולהעלות אותו לגבהים אותם הוא לא הכיר קודם. אין זה פלא כי סדנאות אלו רק הולכות ותופסות מקום מכובד יותר במהלך השנים האחרונות. אם עדיין לא חוויתם סדנה מעין זאת וגם אתם רוצים להרגיש את תחושת ההתעלות הנפלאה זה הזמן לפנות אל אהובה ונה מנחת סדנאות להעלאת המוטיבציה.

   

  התרומה של סדנת מוטיבציה

  סדנאות מוטיבציה תורמות לכל אדם ואדם. ישנם אנשים שיישמו יותר וישנם אנשים שפחות, אך כך או כך סדנאות מעין אלו מספקות כלים רבים אשר יעילים גם במפגש עתידי שלנו עם קשיים. חלק מהכלים אותם ניתן לרכוש בסדנאות הם:

  • התבוננות – סדנאות מוטיבציה מלמדות אותנו כיצד לעצור ממרוץ העכברים בו אנו חיים ולהתבונן. להתבונן בעצמנו, בכוחות הטמונים בנו, ברצונות שלנו. רק על ידי התבוננות אנו יכולים להתחיל את השינוי המבוקש.
  • הצבת מטרות – במהלך הסדנה אנו לומדים כיצד בוחרים מטרה, מהו יעד נכון, כיצד מפרקים את המטרות שלנו לתתי סעיפים ומהו הצעד הראשון שניתן לעשות על מנת להגיע אל מטרות אלו.
  • דמיון – וולט דיסני פעם אמר "אם אתה יכול לחלום את זה אתה יכול לעשות את זה". בסדנה תוכלו ללמוד כמה כוח יש לדמיון שלנו ולמחשבות שלנו, תלמדו שפעמים רבות המחשבה שלכם משמשת יותר מחצי מהדרך.
  • שאילת שאלות – סדנאות מוטיבציה מלמדות אותנו איך לשאול את השאלות הנכונות לגבינו ולגבי הרצונות שלנו. בשלב הראשון תלמדו כי השאלה הנכונה לעולם אינה למה אלא תמיד איך.

   

  בחירת סדנה המוטיבציה הנכונה

  סדנאות מוטיבציה מספקות לנו ידע וכלים רבים למהלך החיים שלנו. הן יכולות לעזור לנו לעבור מנקודה אחת אל מקודה אחרת בחיינו. אם החלטתם כי גם אתם זקוקים לשינוי, אם אתם מחפשים משהו שיעזור לכם להתמלא בכוחות חדשים – זה הזמן לפנות אל אהובה ונה. תוכלו למצוא כאן מגוון רחב של סדנאות מוטיבציה אשר יעוררו אתכם לחיים ויעזרו לכם למצוא את כוחות הנפש להם אתם כל כך זקוקים בשלב זה של חייכם.

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ