צרו קשר
ּ

סדנת כעסים

את אחד הקשיים הגדולים ביותר שמלווים רבים מאיתנו ניתן לפתור על ידי סדנת כעסים. אין אדם שלא חווה תחושת כעס ופעמים רבות תחושה זאת מוצדקת ונכונה. אך כאשר הכעס חוצה את הגבול חשוב מאוד לטפל בו. סדנת כעסים מתאימה לכל אדם אשר מרגיש כי הכעס מנהל את חייו וכי הוא מתקשה לשלוט בו. פעמים רבות הסיבות לכעס יושבות על תחושות מסוימות כמו פחדים, לחץ ועוד. על כל התחושות הללו ניתן להתגבר בעזרת סדנאות הנותנות את הכלים הנכונים. לשמיעה והיכרות של סדנאות ניתן לפנות אל אהובה ונה.

מדוע לפנות אל סדנת כעסים

אנשים רבים חווים תחושות כעס אשר גורמות להם לצאת מהכלים, כאילו מישהו לחץ על כפתור ופשוט הדליק אותם. מדובר בכעס בלתי נשלט אשר מעיב על חייהם באופן משמעותי ופוגע בתחומים רבים בדרך. אחד הפתרונות הנפוצים ביותר לבעיה זאת הינו סדנת כעסים. מדוע מומלץ ללכת לסדנאות אלו?

  • כאשר אנו חווים כעס שאינו נשלט הדבר יכול להרתיע את הסובבים אותנו. לא רק ילדים מפחדים מכעס אלא גם מבוגרים, מה שיכול להרוס מערכות יחסים רבות וטובות בקיימות בחיינו.
  • כעס גוזל אנרגיות רבות, הוא מתיש ומעייף וגוזל לנו זמן רב כיוון שמאוד קשה לנו לחזור לשגרת היום לאחר התקף כעס.
  • לכעס ישנה השפעה משמעותית על הגוף שלנו, הוא מזיק ופוגע במערכות שלנו, הוא עלול לגרום למחלות ולהשפיע גם על הנפש שלנו בצורה משמעותית.
  • כעס משפיע על המוניטין של האדם. לא משנה כמה תתקדם בחיים או כמה אתה מוכשר ומוצלח, אנשים נוטים שלא להעריך את מי שלא מצליח לשלוט בכעסו.

סדנת כעסים – כיצד מתחילים?

נכון, לעיתים שליטה בכעס נראית לנו כדבר בלתי אפשרי אך חשוב לציין שאין זה נכון. על כל קושי ניתן להתגבר, גם על כעס. לכן הצעד הראשון הינו הרשמה לסדנה המתאימה אשר תוכל לעזור לכם להסתכל לכעס בעיניים ולהתגבר עליו. מחפשים את הדרך הנכונה ביותר להתחיל? פנו אל אהובה ונה על מנת לשמוע על מגוון סדנאות והרצאות שיוכלו לתת לכם מענה ראשוני בתחום, ולספק לכם נקודת מבט אחרת על החיים.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ