צרו קשר
ּ

סדנאות התפתחות אישית

כל אחד ואחת מאתנו מדמיין את העתיד שלו בצורה שונה. בין אם מדובר במציאת זוגיות מאושרת, מימוש עצמי בתחום הקריירה, שמירה על איזון בתחום הבריאות או שמא מדובר בהיבטים אחרים, חשוב ביותר לבסס לעצמנו את המטרות שיובילו אותנו לכדי הגשמת היעדים.

עם זאת, לעיתים קרובות מדי נדמה כי אנו מתמודדים עם קשיים בדרך להגשמה עצמית, כאשר הסיבות לכך הן רבות ומגוונות. במילים אחרות, וכדי שנוכל להביט קדימה לעבר אופק טוב ומספק יותר, יש לחפש אחר סדנאות התפתחות אישית – ולהשתתף במפגשים השונים. כך, תוכלו לפקוח את העיניים ואת הראש, להתוודע לטכניקות פעולה וחשיבה מתקדמות – וליישם אותן בחייכם האישיים והמקצועיים.

בבואכם לבחור בסדנאות הרלוונטית ביותר לצרכים שלכם, חשוב ביותר לפעול בהתאם למספר נקודות עיקריות. נציין את חלקן כעת:

  • מיהו קהל היעד של הסדנא? בני נוער או מבוגרים?
  • בהתאם לגילאי המשתתפים, כך ניתן יהיה להתאים את התכנים – ולחבר אותם למהות שגרת חייהם.
  • מה כוללים התכנים של הסדנאות? החל מפיתוח גישה חיובית, מודעות כלפי הרגשות ומערכת הערכים האישית, חזון וניסוח היעדים השונים וכן הלאה.

סדנאות התפתחות אישית

סדנאות התפתחות אישית – לפרוץ גבולות

לעיתים קרובות מדי, הרצון להצליח מתמסמס לאור הפחד שמשתלט עלינו. עם זאת, במקום לאפשר לחששות שלנו לשלוט בנו, באורחות חיינו ובסביבתנו – מומלץ ביותר להשתתף באחת הסדנאות אותן מעבירה אהובה ונה. מומחית זו, אשר מחזיקה בתואר שני בתנ"ך ובחינוך, מפגישה בין הרגש והאקדמיה – ומלמדת את המשתתפים לפרוץ את הגבולות שלהם ולרכוש מוטיבציה להמשך דרכם.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ