צרו קשר
ּ

הרצאות מעוררות השראה

ניתן להזמין הרצאות מעוררות השראה למגוון מטרות וקהלים. הולך ומתקרב אחד ממועדי ישראל? מעוניינים להרחיב את ידיעותיכם על חג זה? אולי תרצו לשמוע על כוחה של מילה ולשפר את יכולות התקשורת שלכם? כעת, כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם אהובה ונה, מרצה ומנחת קורסים וסדנאות להצלחה ולהגשמה עצמית. הייחודיות של הרצאות וקורסים אלו עומד תוך שילוב בין העולם המחקרי והמדעי לבין עולם התנ"ך. בזכות שילוב זה, ניתן יהיה לפרוץ את הדרך ולהתקדם – ולהשיג את האיזון המדויק בין הנתינה לקבלה. בהצלחה!

הרצאות מעוררות השראה: לקבל ארגז כלים

מדי בוקר אנו מתעוררים ליום חדש עמוס משימות. החל משטיפת הפנים, נסיעה לעבודה ועד איסוף הילדים בשעות הצהריים – נדמה כי אנו במרוץ נגד הזמן. וזאת, מבלי להעריך כראוי כל רגע ורגע או להכיר בתפקיד שלנו כאן – ובתרומה שאנו מעניקים לסביבה שלנו. בהתאם, כדי שנלמד כיצד לקחת פסק זמן, להתבונן פנימה ולהבין כראוי את העולם בו אנו חיים – מומלץ ביותר להשתתף בהרצאות מעוררות השראה.

מתלבטים באיזו הרצאה לבחור? כיום עומדות בפניכם מגוון הרצאות מרשימות, מעשירות ומעוררות השראה; הרצאות אותן מעבירה אהובה ונה ומטרתן להעניק לכם את ארגז הכלים הדרוש לצורך בניית ההערה העצמית, הכרה בחשיבות שלכם בעולם, לצד תקשורת נכונה עם סביבתכם הקרובה.

מעוניינים להכיר מקרוב את ההילה שלכם? ברצונכם להתוודע לכוחה של מילה ולהתנהל באופן חיובי ומפרה? לצד הרצאות אלו, מנחה זו מציעה גם הרצאות הרלוונטיות למועדי השנה, כמו גם אלו העוסקות בשימוש הנכון בתת במודע. אין ספק, מפגשים אלו יעשירו את עולמכם הפנימי, יעלו חיוך על פניכם ויעניקו לכם את הארגז הכלים המקיף ביותר.

הרצאות מעוררות השראה – לפקוח את העיניים

מדי יום ביומו, אנו מתנהלים מול מגוון אנשים ועוברים ממקום אחד למשנהו – מבלי להניד עפעף. עם זאת, ובמקום לאפשר לשגרה להשתלט עלינו, מומלץ ביותר להרחיב את אופקינו – ולהשתתף באחת מההרצאות המרשימות בהנחייתה של אהובה ונה.

מעוניינים להשתתף בסדנאות או הרצאות העצמה? לאורך השנים האחרונות, הולכת וגוברת ההבנה כי חיינו בידינו. כלומר, כדי להקשיב למצפן הפנימי שלנו בהצלחה, להעריך את כל אשר השגנו, לאהוב את עצמנו כפי שאנחנו ולעמוד במטרות שהצבנו בהצלחה, מומלץ ביותר לקחת חלק בהרצאות ובסדנאות העוסקות בהעצמה; קורסים אותה מעבירה המרצה והמנחה אהובה ונה. מומחית זו פועלת מתוך חזון ברור; ערכי יסוד המתבססים על ההכרה כי כולנו שווים ומחזיקים בפוטנציאל גבוה.

הרצאות העצמה: לבנות את עצמנו ויכולותינו

לאחר שתקופת ההתבגרות חולפת, אנו ממשיכים לשלב הבא בחיינו; שלב בו אנו הופכים לבוגרים אחראיים, מקצוענים ובעלי משפחות משל עצמנו. כל זאת, אנו משיגים בזכות הלימודים שרכשנו והמאמצים שהשקענו. עם זאת, ככל שחולפות השנים וכאשר יום לפתע הופך לשנה – אנו מוצאים את עצמנו חסרי אנרגיה ושואלים: כיצד חלף לו הזמן כה מהר? אין תשובה חד-משמעית לכך, אך נדמה כי ניתן להסביר זאת באופן חלקי – כירידה במוטיבציה.

הרוח במפרשים הולכת ושוכחת? מעוניינים להעריך את מצבכם ולמצוא אנרגיות מחודשות? במקרים רבים, מצב נתון זה נובע מהערכה עצמית נמוכה. בהתאם לכך, כדי למצוא את הקול הפנימי ולהקשיב לו מומלץ ביותר להשתתף בהרצאות העצמה.

מתעניינים בהרצאות אלו? בבואכם לחפש אחר הקורסים או הסדנאות הרלוונטיים, מוזמנים לסקור את המפגשים המשמעותיים והמעצימים של אהובה ונה; הרצאות העוסקות, בין היתר, בתחומים הבאים:

  • תקשורת חיובית – כוחה של מילה.
  • ההילה שלנו – סדנת חוויה מעצימה ומרתקת.
  • שימוש נכון בכוח של התת מודע.
  • מאינטואיציה להצלחה.
  • הערכה עצמית.
  • מחשבה פוגשת מציאות.
  • יצירת מוטיבציה למצוינות.
  • ועוד.

במסגרת הרצאות אלו ואחרות, תרכשו את ארגז הכלים שיסייע לכם להגשים את עצמכם על הצד הטוב ביותר ובעיקר – לאהוב את עצמכם. בהצלחה!

הרצאות מעוררות השראה

השתתפות פעילה במסגרת הרצאות מוטיבציה תוביל לכדי התוצאה הרצויה – ללא כל צל של ספק. לאורך השנים האחרונות, נדמה כי אנו נשחקים ומתעייפים יותר ויותר – כאשר המוטיבציה הפנימית המוליכה אותנו נפגמת בהתאם. עם זאת, חשוב לא להתייאש – אלא לפנות אל אהובה ונה, מרצה ומנחת קבוצות המחזיקה בניסיון של למעלה מעשור בתחום זה. כמו כן, היא בונה את הרצאותיה ואת הסדנאות השונות שלה תוך שילוב בין מחקר, מדע ויהדות.

הרצאות מוטיבציה – להתמודד עם האתגרים ולהציב מטרות

מדי יום ביומו, אנו מנהלים שגרה מבורכת, שגרה המתבססת על מגוון פעולות. עם זאת, נדמה כי רבים מאתנו נקלעים לשגרה מונוטונית; שחיקה משמעותית הנובעת מהלחצים המופיעים בחיינו המקצועיים והאישיים כאחד. במקרים אלו, חשוב לבצע התבוננות פנימית, לשחרר את כל הכעסים והמתחים שאספנו בדרך – וללמוד כיצד לשחרר זאת.

כעת, את השקט שהתפנה לנו מומלץ למלא עם כוחות חדשים – ולמצוא מחדש את המוטיבציה אותה איבדנו לאורך הדרך. במילים אחרות, בכדי שנוכל להחזיר את חיינו למסלולם התקין, המאושר והמספק, מומלץ ביותר להשתתף בהרצאות העוסקות במוטיבציה.

מהי המטרה העיקרית של הרצאות מוטיבציה? ראשית, נדגיש כי הסדנאות אותן מעבירה המנחה אהובה ונה מתבססות על תכנים מהמדע, מהמחקר האקדמי כמו גם מהתנ"ך. שילוב זה מטרתו לסייע למונחים להעצים ולפתח את הביטחון ותחושת הערך העצמי שלהם. בזכות כל זאת, הם יוכלו לממש את הפוטנציאל הטמון בתוכם – ולהצליח בחיים.

במסגרת המפגשים, ניתן ללמוד רבות על מגוון תחומי ידע; שיעורים בעלי ערך אותם ניתן ליישם בחיי היום-יום ולשפר אותם. החל מתיאום הציפיות, הבסיס לגישה החיובית, דרכים שונות להצבת מטרות, פיתוח הערכה עצמית, התמודדות עם אתגרים וחסמי הצלחה ועוד – מדובר בארגז כלים בעל ערך רב.

הרצאות מוטיבציה – להתחבר לקול הפנימי ולהעצים את הערך העצמי

"מכל מלמדי השכלתי" – מדובר בביטוי מדויק ביותר. הרי החיים שלנו הם מסע, וכל יום שחולף מחזיק בחובו מידע משמעותי ביותר. מעוניינים לרכוש כלים חשובים לצורת התמודדות עם אתגרים? ברצונכם להשתחרר מהמתחים השונים ולמצוא את הקול הפנימי שלכם? מוזמנים ליצור קשר עם אהובה ונה. בהצלחה!

הרצאות מוטיבציה

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ