צרו קשר

  ּ

  "למדתי קורסים רבים אך הפעם זו היjתה חוויה מיוחדת ומעצימה בשבילי. חיכיתי בכיליון עיניים לכל שיעור, אהבתי את הסיפורים, המדרשים, הדוגמאות מהתנ"ך, והכלים הפרקטיים שעזרו לי לשחרר אמונות מגבילות שלא משרתות אותי.

  למדתי להשתמש בשפה מעצימה ומקדמת, הבנתי שמחשבה בוראת מציאות וכל מה שקורה לנו בחיים זה שיקוף למה שיש בתוכנו. כל כך נהניתי ללמוד לשחרר כעסים וטינות והתרגילים היו עוצמתיים מאוד.

  למדתי לאהוב את עצמי והרגשתי שהשמחה והתקווה חוזרים לחיי. אמשיך להשתמש בכל הכלים שלימדת אותי, זו הייתה עבורי מתנה וחוויה שלא אשכח לעולם".

  בת 38, מזכירה רפואית במקצועה

  "אני מודה לך אהובה מקרב לב ומודה לאלוהים שהכרתי אותך, הקורס שלך שינה לי את החיים. למדתי לקחת דברים בצורה חיובית, לשחרר כעסים טינות ולחצים – התרגיל שלימדת אותי לסלוח ולשחרר מועקה פשוט ריפא אותי.

  בעקבות החזון שעשינו מגנטתי לחיי מספר דברים חשובים, קיבלתי סוף סוף הכרה וקידום רציני בעבודה, אני מרגישה מוערכת וחזר לי הניצוץ לקום בבוקר בכיף לעבודה.

  בזכות הכלים המדהימים שלימדת אותנו בקורס, חיזקתי את האמונה בעצמי וביכולתי והבנתי ש"הכל אפשרי". אני חייבת לומר לך שמזמן לא הרגשתי תחושה של שביעות רצון אושר ובטחון עצמי כפי שאני מרגישה כעת."

  בת 37, מורה במקצועה

  "אהובה יקרה, הקורס שלך שינה מקצה לקצה את הראיה שלי בחיים.

  למדתי קודם כל לאהוב את עצמי, להכיר את החוזקות שלי ולהבין שיש לי הרבה ערך לתת לזולת. קיבלתי ממך הרבה כלים לריפוי דרך דמיון מודרך, נשימה נכונה וחשיבה חיובית, ויש לי יותר כוחות ואנרגיות.

  השיעורים ההרצאות והדוגמאות מהמשנה והגמרא ריתקו אותי, והמחקרים שדיברת עליהם פתחו לי עולם מלא שלא הכרתי קודם. לימדת אותי שמכל משבר אפשר לצמוח ובכל קושי יש הזדמנות, ואפשר לעלות גם ממקומות שנראים לנו אבודים. תודה רבה, אוהבת אותך."

  בת 45 , מעבירה קורסים וסדנאות לאומנות
  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ