צרו קשר
ּ

הו'אופונופונו ישראל

מעוניינים לנקות את מחשבתכם ואת חייכם מאלמנטים שליליים ופגומים? שיטת הו'אופונופונו ישראל תסייע בכך – ללא כל צל של ספק. שיטת הו'אופונופונו, אשר התפתחה באיי הוואי, שמה לה למטרה לסייע למשתתפים לטהר את עצמם. וזאת, על ידי מיקום משקעי העבר היכן שהם צריכים להיות – בעבר. כמו כן, מטרתה (ודגולתה) של שיטה זו היא להזדכך ולהזדכות מכל היבט שלילי בחיינו – ולהפוך לאנשים חופשיים ומאושרים. שיטה זו מסקרנת אתכם? מעוניינים ללמוד אותה ואת היסודות שלה? מוזמנים לפנות אל המרצה והמנחה אהובה ונה. מומחית זו מעבירה הרצאות, סדנאות ייחודיות; קורסים המשלבים בין עולם המדע לבין עולם התנ"ך.

הו'אופונופונו ישראל: להתבונן פנימה ולהתעלות על העבר

תקופת הילדות מאופיינת, לרוב, כתקופה תמימה וקסומה; פרק זמן בו בני האדם עוד לא מושפעים מסגירות, אמונות שגויות וכן הלאה. בהתאם, ככל שאנו גדלים, נדמה כי אנו מתגעגעים יותר ויותר לתקופה זו. וזאת, לאור העובדה כי בבגרותנו אנו נחשפים למגוון צדדים שליליים בחברה; מעשים וקו מחשבה אשר מדביק אותנו גם כן באותה שליליות.

לכך, השלכות הרסניות – אך ניתן לטפל בכך ולסגל לעצמנו הרגלים חדשים ובריאים בהרבה. הכוונה היא לשיטת הו'אופונופונו ולימודה בישראל. כאשר אנו מדברים על שיטה זו, הכוונה היא לשיטת ריפוי השמה את הדגש על רוחניות. כלומר, לא השכל הוא שאמור להבין אותה – אלא כי אם הרגש כמו גם האמונה בחיים ובאלוהות.

בבסיסה של שיטה זו עומדים 4 עקרונות מנחים: "אני אוהב אותך", "אני מצטער", "סלח לי" והרביעי והאחרון – "תודה לך". שינון מנטרות אלו וחזרה עליהם באופן קבוע תוביל לכדי מה שמקובל לכנות תדר אפס, מצב תודעתי דרכו אנו משתחררים מהעבר, מתעלים על ההווה – ומבינים כי הפנימיות היא ההיבט החשוב בו עלינו להשקיע.

הו'אופונופונו ישראל

הו'אופונופונו ישראל – לעבור תהליך מזכך

אין ספק, נסתרות הן דרכי האל. מהמקום זה, חשוב ביותר לשחרר את אירוע העבר ולהתבונן עמוק פנימה. כך, נוכל להבין כי אין לנו שליטה על מה שקרה או את האפשרות לתקן זאת. בהתאם, יש להשתחרר מהמועקה – ולהפוך בסיומו של התהליך לחופשיים רגשית ונפשית. כדי לשמוע עוד על תהליך זה, כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם אהובה ונה.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ