הו'אופונופונו ישראל

הו'אופונופונו ישראל

מעוניינים לנקות את מחשבתכם ואת חייכם מאלמנטים שליליים ופגומים? שיטת הו'אופונופונו ישראל תסייע בכך – ללא כל צל של ספק. שיטת הו'אופונופונו, אשר התפתחה באיי הוואי, שמה לה למטרה לסייע למשתתפים לטהר את עצמם. וזאת, על ידי מיקום משקעי העבר היכן שהם צריכים להיות – בעבר. כמו כן, מטרתה (ודגולתה) של שיטה זו היא להזדכך ולהזדכות מכל היבט שלילי בחיינו – ולהפוך לאנשים חופשיים ומאושרים. שיטה זו מסקרנת אתכם? מעוניינים ללמוד אותה ואת היסודות שלה? מוזמנים לפנות אל המרצה והמנחה אהובה ונה. מומחית זו מעבירה הרצאות, סדנאות ייחודיות; קורסים המשלבים בין עולם המדע לבין עולם התנ"ך.

הו'אופונופונו ישראל: להתבונן פנימה ולהתעלות על העבר

תקופת הילדות מאופיינת, לרוב, כתקופה תמימה וקסומה; פרק זמן בו בני האדם עוד לא מושפעים מסגירות, אמונות שגויות וכן הלאה. בהתאם, ככל שאנו גדלים, נדמה כי אנו מתגעגעים יותר ויותר לתקופה זו. וזאת, לאור העובדה כי בבגרותנו אנו נחשפים למגוון צדדים שליליים בחברה; מעשים וקו מחשבה אשר מדביק אותנו גם כן באותה שליליות.

לכך, השלכות הרסניות – אך ניתן לטפל בכך ולסגל לעצמנו הרגלים חדשים ובריאים בהרבה. הכוונה היא לשיטת הו'אופונופונו ולימודה בישראל. כאשר אנו מדברים על שיטה זו, הכוונה היא לשיטת ריפוי השמה את הדגש על רוחניות. כלומר, לא השכל הוא שאמור להבין אותה – אלא כי אם הרגש כמו גם האמונה בחיים ובאלוהות.

בבסיסה של שיטה זו עומדים 4 עקרונות מנחים: "אני אוהב אותך", "אני מצטער", "סלח לי" והרביעי והאחרון – "תודה לך". שינון מנטרות אלו וחזרה עליהם באופן קבוע תוביל לכדי מה שמקובל לכנות תדר אפס, מצב תודעתי דרכו אנו משתחררים מהעבר, מתעלים על ההווה – ומבינים כי הפנימיות היא ההיבט החשוב בו עלינו להשקיע.

הו'אופונופונו ישראל

הו'אופונופונו ישראל – לעבור תהליך מזכך

אין ספק, נסתרות הן דרכי האל. מהמקום זה, חשוב ביותר לשחרר את אירוע העבר ולהתבונן עמוק פנימה. כך, נוכל להבין כי אין לנו שליטה על מה שקרה או את האפשרות לתקן זאת. בהתאם, יש להשתחרר מהמועקה – ולהפוך בסיומו של התהליך לחופשיים רגשית ונפשית. כדי לשמוע עוד על תהליך זה, כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם אהובה ונה.

שיטת הו אופונופונו

אחת השיטות המיוחדות ביותר ליצירת שינוי, שיפור ותיקון בחיים היא שיטת הו אופונופונו. שיטה זו הומצאה בהוואי באחד השבטים הקדומים ומטרתה לטהר את האדם שמשתמש בה, ולהחזיר אותו אל המקור אל מצבו הטבעי. שיטה זאת הינה ייחודית כיוון שהיא מורכבת מארבעה שלבים פשוטים אשר כולם נעשים בדיבור אך יש להם השפעה רבה הן על הנפש והן על הגוף. אהובה ונה תעבור אתכם תהליך זה אשר מטרתו להשאיר את העבר בעבר ולצעוד נקיים אל עבר העתיד.

ארבעת השלבים של שיטת הו אופונופונו

שיטת הו אופונופונו למעשה טוענת כי כל אחד מאתנו נושא עימו את משקעי העבר אשר משפיעים רבות על ההווה שלו וכמובן ישפיעו על העתיד. על מנת להצליח לחיות את החיים שלנו כראוי, אנו צריכים להיפטר ממשקעים אלו ולהשאיר אותם מאחורינו, לחזור אל נקודת ההתחלה שלנו. כמו כן, לפי שיטה זאת לנפש ישנה השפעה רבה על הגוף, וכל תחלואה שהאדם חווה בגופו מקורה בנפש שלו. בהתאם, כאשר נשחרר את הנפש מכאביה נשחרר גם את הגוף מכאביו. השיטה מורכבת מארבעה שלבים אשר כל אחד מהם הינו מנטרה:

  1. אני אוהב אותך
  2. אני מצטער
  3. אנא סלח לי
  4. תודה לך

החזרה על מנטרות אלו מספר פעמים מחזירה אותנו אל מה שנקרא "תדר אפס" כלומר אל נקודת ההתחלה, היא מנקה אותנו ומשחררת את התודעה שלנו מכל זיכרון או חוויה לא נעימה אשר קרו לנו בעבר – בין אם אנו מודעים אליה ובין אם לא.

 

תרגול שיטת הו אופונופונו

שיטת ההו אופונופונו אומרת שהכול מתחיל בתוכנו, הכוח הוא פנימי וכל מה שקורה בעולם מקורו בנפש שלנו. העולם הינו מיקרוקוסמוס של הנפש שלנו, השתקפות. לכן בכל מקרה שבו אנו רוצים לשנות או לתקן משהו – העבודה תהיה פנימית ולא חיצונית. תרגול ושינון של ארבעת השלבים הללו עוזר לנו לנקות את העבר על מנת ליצור עתיד מיטבי. אהובה ונה עוסקת בשיטה זאת בישראל ומחברת אותה עם האמונה בבורא עולם. זוהי שיטה רוחנית שבסיסה היא האמונה והביטחון בבורא וההבנה כי לא משנה מה קרה בעבר או מה יביא העתיד וגם להווה אין חשיבות רבה מידי, מה שחשוב הוא מה שקורה לנו בנפש פנימה.

 

 

שלחו לי הודעה