צרו קשר

  ּ

  א.ה.ו.ב.ה

  אהבה. הגשמה. התפתחות. בטחון. העצמה

   

  נעים מאוד, שמי אהובה ונה, מרצה ומנחת קורסים וסדנאות ליצירת מוטיבציית חיים להצלחה ולהגשמה.

  עסקתי בתפקידי הוראה וניהול במשך שנים רבות, מאז שאני זוכרת את עצמי עוד בהיותי נערה מתבגרת התעניינתי בנפש האדם, מעבר ללימודי הפדגוגיה שלמדתי קראתי ספרים, למדתי עשרות קורסים של פסיכולוגיה ומודעות וכל פעם גיליתי נדבך ועוד נדבך על נפש האדם. כשהוצאתי תואר שני בתנ"ך מצאתי הכל שם!

  פיתחתי שיטה ייחודית ליצירת מוטיבציה שנותנת כלים מעשיים להצלחה, להגשמת יעדים, לשיפור הביטחון וההערכה העצמית, לפיתוח גישה חיובית ועוד. השכלתי מורכבת מלימודים אקדמאיים ובלתי פורמאליים, תואר ראשון בתנ"ך, תואר שני בחינוך, קורסים של צמיחה והתפתחות, כגון: מאמנת אישית וקהילתית, אימון יהודי לימודי, פסיכולוגיה חיובית, שיטת סילבה לשליטה שכלית, תקשורת מקרבת, דמיון מודרך אינטואיציה בעסקים, שיפור הערכה עצמית, לימודי NLP הנחיית קבוצות, נומרולוגיה קבלית ועוד.

  הייחודיות בקורסים שלי היא שילוב של תכנים מעולם המדע המחקר והתנ"ך. החיבור יוצר כלים שלובים ויישומיים אשר תורם רבות לכל משתתף לפריצות דרך בכל אחד מתחומי החיים. מיום ליום אני מבינה יותר את נחיצות הלמידה והעברת תכנים אלו לכלל הציבור מאחר ואנו נמצאים בתרבות מערבית, הישגית, לחוצה ורווית מתחים,

  רוב האנשים רצים ולא תמיד יודעים לאן הם רצים או מתי לעצור, המטרה שלי, לתת כלים ליצירת מוטיבציית חיים, לעזור לכל משתתף למצוא את האיזון בין העשייה לבין ההוויה, בין הנתינה לבין הקבלה ולהגשים את עצמו בהצלחה ממקום של איזון מיקוד אמונה ושמחה.

  בהרצאות ובקורסים שלי, השתתפו מעל 1000 בוגרים שעברו שינויים, הגשימו יעדים, שיפרו בטחון עצמי ופרצו דרך כל אחד בתחומו.

  החזון של א.ה.ו.ב.ה מורכב מהידע והאידיאולוגיה שכל אחד הוא בפני עצמו וכולנו שווים ללא הבדל דת, גזע ומין. המטרה שלי לעזור לכל משתתף להגיע לגדולה שלו.

  12 מפגשים חד שבועיים ויישומיים בתחומים של הגשמה והעצמה אישית.

  לפרטים על הקורס

  שילוב בין האקדמיה לתנ"ך הכוללים כלים פרקטיים וחווייתיים.

  לפרטים על הקורס

  תכנים מיוחדים ובלעדיים המותאמים לתקופה המדוברת ולאקטואליה.

  לפרטים על הקורס

  תהליך פרטני לפריצות דרך בכל תחומי החיים במטרה להגשים יעדים.

  לפרטים על הקורס

   ּ
   למעלה

   השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

    ּ